Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij
Formularz zamówienia
Informacja

Formularz służy do zamówienia na aktywację dostępu do kanałów Canal Plus 4K Ultra HD oraz TVP 4K
Dostęp do transmisji kanałów Canal Plus 4K Ultra HD oraz TVP 4K jest możliwy wyłącznie dla klientów Telewizji Kablowej Koszalin Sp. z o.o. opłacających i użytkujących moduł CAM z kartą warunkowego dostępu w odbiorniku TV wyposażonym w technologię 4K.
Cena za dostęp do programu Canal Plus 4K Ultra HD oraz TVP 4K w okresie od 14-06-2018 do 15.07.2018 wynosi:
49 zł brutto dla abonentów, którzy na dzień zakupu dostępu posiadają wykupione kanały Canal Plus Prestige lub Canal Plus Select w Telewizji Kablowej Koszalin Sp. Z O.O.
99 zł brutto dla abonentów, którzy na dzień zakupu dostępu nie posiadają wykupionych kanałów Canal Plus Prestige lub Canal Plus Select w Telewizji Kablowej Koszalin Sp. Z O.O.
Wypełnij formularz zamówienia, zaakceptuj regulamin usługi oraz dokonaj zapłaty za dostęp za pośrednictwem automatycznego systemu PRZELEWY 24, a na Twojej karcie aktywujemy dostęp do transmisji kanałów: Canal Plus 4K Ultra HD oraz TVP 4K Zamów już teraz!

Pamiętaj o właściwym wyszukaniu programu PPV na odbiorniku telewizyjnym (domyślnie pozycje: 523 i 524 w zależności od rodzaju odbiornika TV).